Кошик
10 відгуків
ООО "Селсин" / Системы Учета и Телеметрии
+380 (44) 331-90-89
+380 (67) 301-29-89

Лічильники тепла ULTRAHEAT T550/UH50

Landis+Gyr є провідною світовою компанією, що пропонує комплексні рішення в області управління енергоспоживанням, спеціально розроблені для підприємств енергетичної галузі, і розробляє унікальні проекти для систем обліку енергії АСКУЕ.

Компанія Landis+Gyr почала розробляти і виробляти електричні вимірювальні прилади в 1896 році. Штаб-квартира розташовувалася в Цугу з філіями в Берліні, Лондоні та Відні. 1924 році компанія почала працювати і на інших контенентах, відкривши представництва в Нью-Йорку і Мельбурні (Австралія).

На початку 1970-х Landis+Gyr продовжувала розширюватися і в 1976 набуває виробника вимірювального обладнання Duncan Electric of Lafayette. У 1981 році настала епоха електронних вимірювальних приладів, і компанія почала розробляти свої перші цифрові прилади для промисловості та невійськового сегмента.

У пізні 90-е продовжується зростання і експансія шляхом залучення різних інвесторів, включаючи Electrowatt, KKR і Siemens. У 2004 році компанію купує Bayard Capital (Австралія) з наміром побудувати провідне підприємство в світі по приладах і системах управління енергією.

У 2006 і 2007 роках купуються компанії Hunt Technologies, Cellnet Technologies (США) і Finnish Enermet Group, що дозволило корпорації зайняти лідируюче місце в інфраструктурі передових вимірювальних систем.

У 2011 році компанія Landis+Gyr купується компанією Toshiba. Дане партнерство світового рівня дозволило сконцентрувати зусилля на технології інтелектуальних засобів вимірювання для розвитку сучасних енергетичних мереж і співтовариств.

Landis+Gyr це:

·             5000 співробітників по всьому світу.

·             Представлено на 5 континентах.

·             Широкий спектр продукції та послуг для енергетичної промисловості.

·             25-річний досвід в області створення інтелектуальних систем обліку Smart Metering.

·             1000 поставлених АСКОЕ-систем.

·             300 мільйонів зроблених лічильників енергії.

·             Landis+Gyr  сертифікована по ISO 9001 і 14001.

·             Основні мети: підвищення ефективності енергоспоживання і поліпшення екології.

·             Лідер в області комплексних рішень з управління енергоспоживанням.

·             Стабільна партнерська мережа.

Метою Landis+Gyr є створення умов для ефективного розпорядження енергоресурсами.

Компания предлагает широкий ассортимент продукции и услуг, включающий комплексные системы интеллектуального учёта, коммуникационное оборудование, программное обеспечение, приборы учёта, системы управления данными энергопотребления, сервисное обслуживание и финансирование.

Компанія Landis+Gyr є світовим лідером в області виробництва приладів обліку електроенергії, включаючи інтелектуальні системи обліку, які є основним компонентом при створенні «розумних» мереж розподілу електроенергії майбутнього.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner